
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoJest porozumienie z trzema podmiotami.
Gmina Przechlewo podpisała porozumienie o współpracy ze Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną, Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Polską Strefą Inwestycji.
Dzięki temu samorząd skorzysta z pieniędzy unijnych na promocję terenów inwestycyjnych w gminie, działania audytowe, szkolenia dla pracowników i doskonalenie standardów obsługi inwestora.
- Będziemy jedną z 10 gmin, które wezmą udział w projekcie nie wkładając wkładu finansowego za ten udział. Chcemy podnieść kompetencje zawodowe pracowników naszej gminy poprzez szkolenia, warsztaty dla samorządowców, zarówno dla kadry kierowniczej, jak i pracowników, chcemy zapoznać się z najlepszymi praktykami stosowanymi w procesie obsługi inwestora i wymianę doświadczeń z przedstawicielami innych jednostek.
Krzysztof Michałowski
Mówi Weekend FM wójt Krzysztof Michałowski.
Gmina Przechlewo jest pierwszym samorządem w regionie, który popisał umowę na wdrożenie standardów obsługi inwestora.

Słuchaj w: