
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoDziewięć osób odebrało Krzyże Zasługi.
Prezydent Andrzej Duda przyznał Krzyże Zasługi członkom Człuchowskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi. Odznaczenia wręczył im wczoraj (11.12) w człuchowskim ratuszu wicewojewoda Mariusz Łuczyk.
Srebrne krzyże odebrali Włodzimierz Ebertowski i Stanisław Pytlak. Brązowymi uhonorowani zostali Mariusz Brzeziński, Henryk Falkowski, Ryszard Janiszewski, Jacek Lesman, Tomasz Pytlak, Zenon Woźniak i Piotr Zawada:
- To jest jedno z najwyższych odznaczeń państwowych, czyli górna półka tego, co można otrzymać. Dla nas jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ stowarzyszenie działa od 4 lat. W tak krótkim czasie tyle odznaczeń, co dostaliśmy tylko w tym roku możemy się pochwalić, że chyba za dużo w naszym województwie nie ma.
- Zaszczyt jest i to w zasadzie tyle, bo przy krwiodawstwie to ja się nawet nie zastanawiam, czy ja chcę, czy nie chcę. Tak odruchowo jadę, oddaję i nawet po tylu latach to się człowiek nie zastanawia. Jak już 40 lat, 63 litry oddane.
Piotr Zawada i Włodzimierz Ebertowski
Mówią Weekend FM Piotr Zawada i Włodzimierz Ebertowski.

Słuchaj w: