
- poniedziałek, 2 grudnia 2019 9:53
Człuchów
Zmarła mieszkanka Biskupnicy, w gminie Człuchów, potrącona we wtorek w swojej miejscowości
Prokuratura Rejonowa w Człuchowie nadzoruje postępowanie w tej sprawie.
Nie żyje 19-letnia mieszkanka Biskupnicy, w gminie Człuchów, która we wtorek (26.11) w ubiegłym tygodniu została potrącona w swojej miejscowości. Jak informowaliśmy już w Weekend FM, uderzył w nią nissan qashqai, prowadzony przez 35-letniego mieszkańca gminy Czarne. Wszystko działo się późnym popołudniem, gdy widoczność na drodze była ograniczona przez gęstą mgłę. Kobieta chwilę przed wypadkiem wysiadła z autobusu.
Poszkodowana 19-latka walczyła o życie w chojnickim szpitalu. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować. Zmarła w piątek, na niecałe dwa tygodnie przed swoimi 20 urodzinami.
- W piątek otrzymaliśmy informację o śmierci 19-latki, która została potrącona przez samochód osobowy w miejscowości Biskupnica. Aktualnie policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie zmierzające do ustalenia szczegółów tego tragicznego wypadku.
Sławomir Gradek
Mówi Weekend FM oficer prasowy człuchowskiej policji Sławomir Gradek.
Postępowanie prowadzone jest pod kątem artykułu 177 paragraf 2 Kodeksu karnego, który mówi o karze od sześciu miesięcy do 8miu lat więzienia za spowodowanie wypadku, którego skutkiem jest śmierć innej osoby. Kierowca nissana przynajmniej na razie zarzutów nie usłyszał. Czy to się zmieni, okaże się po zakończeniu śledztwa. Czynności procesowe są w toku. Jak informuje Weekend FM rzecznik policji, na dziś (2.12) zaplanowana jest sekcja zwłok zmarłej 19-latki.

O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- 5
- piątek, 12 września 2025 13:25
Gmina Przechlewo
Mieszkańcy Pawłówka w gminie Przechlewo przeciw nowym chlewniom. Emocje na spotkaniu z potencjalnym inwestorem (FOTO)
- piątek, 12 września 2025 10:50
Powiat człuchowski
Stowarzyszenie "Człuchów jest Ważny" organizuje cykl imprez w całym powiecie. W ten weekend festyny w Człuchowie i Czarnem
- piątek, 12 września 2025 6:57
Człuchów
Budżet obywatelski w Człuchowie zostanie podwojony? Wnioskuje o to Klub Radnych "Każdy Jest Ważny"
- czwartek, 11 września 2025 7:27
Człuchów
Miasto i gmina Człuchów biorą się za retencję deszczówki. Łącznie chcą wydać niemal 4 mln zł
- środa, 10 września 2025 11:09
Gmina Czarne
Wielka łata w gminie Czarne. Ponad 6 km dróg wojewódzkich nr 201 i 202 do remontu
- środa, 10 września 2025 9:44
Człuchów
Blisko 1 milion złotych z MOF chcą wydać samorządy na uporządkowanie linii brzegowej jezior i Lasek Luizy w Człuchowie
- środa, 10 września 2025 7:43
Gmina Człuchów
Gmina Człuchów zasypana wnioskami o wydanie warunków zabudowy. Wójt uspokaja
- wtorek, 9 września 2025 9:57
Gmina Debrzno
Gmina Debrzno ustaliła granice obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. To 34 hektarów w samym Debrznie
- 3
- poniedziałek, 8 września 2025 9:18
Gmina Człuchów
Jak poprawić bezpieczeństwo na DK 25 w okolicach Stołczna? Mieszkańcy apelują o działania (REPORTAŻ)
- niedziela, 7 września 2025 8:43
Gmina Rzeczenica
Będzie termomodernizacja remizy OSP w Rzeczenicy. Gmina liczyła jednak na wyższą dotację
- sobota, 6 września 2025 8:25
Powiat człuchowski
W Chrząstowie, w gminie Człuchów, stanie nowoczesny fotoradar. Zostanie zainstalowany przy drodze krajowej nr 22
- piątek, 5 września 2025 10:56
Chojnice ◆ Człuchów
Policjanci z Chojnic i Człuchowa odzyskali skradzione auto. Fiat zniknął z ulicy Brzozowej w Chojnicach
- 3
- piątek, 5 września 2025 10:43
Gmina Człuchów
Kto zapłacił za pomnik "Matki Boskiej z Zamartego" przy drodze krajowej nr 25 w gminie Człuchów? (FOTO)
- piątek, 5 września 2025 7:55
Człuchów
To pierwsze takie wydarzenie w Człuchowie - jutro (6.09) odbędzie się tu piknik ekologiczny
- piątek, 5 września 2025 6:57
Człuchów
Będzie remont siedziby OSiR-u i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie. Miasto ma pieniądze na termomodernizację
- czwartek, 4 września 2025 18:59
Gmina Czarne
Wypadek w trakcie żniw w Czarnem. Podajnik kombajnu wciągnął stopę operatora maszyny
- czwartek, 4 września 2025 13:07
Gmina Debrzno
Były burmistrz Debrzna ukarany przez Regionalną Izbę Obrachunkową. Wojciech Kallas otrzymał naganę
- czwartek, 4 września 2025 9:44
Człuchów
Człuchów będzie walczył o wyższe odszkodowanie za spalone budynki przy ulicy Słowackiego
- środa, 3 września 2025 10:41
Gmina Koczała
Jest akcja pomocy dla pogorzelców z Wilkowa, w gminie Koczała. Dach nad głową straciły dwie rodziny
- 3
- wtorek, 2 września 2025 20:10
Gmina Koczała
Pożar budynku mieszkalnego w Wilkowie w gminie Koczała. W akcji 9 zastępów straży pożarnej
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
10:50Drugie sparingowe zwycięstwo Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" pokonały AZS Uniwersytet Gdański 5:3
8:11Chojniczanka wraca do gry. Przełamania poszuka w wyjazdowym meczu z ostatnim w tabeli GKS-em Jastrzębie
14:39Święto w Czersku, święto w Tucholi. Handball zadebiutował w I lidze, a Tucholanka zagrała na 80-lecie z Chojniczanką
7:41Kolarskie święto w Bytowie. Jutro (13.09) odbędzie się tu finał cyklu Orlen Lang Team Race
22:23Na trybunach święto, a na boisku górą goście. Chojniczanka zawitała do Tucholi na mecz z okazji 80-lecia Tucholanki (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
16:50Ciągniki rolnicze zjechały do Władysławka w gminie Chojnice. Pierwsze wyścigi traktorów w regionie (FOTO, RELACJA)
15:35Niedziela z silnym deszczem i burzami. IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla części naszego regionu
15:35Niedziela z silnym deszczem i burzami. IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla części naszego regionu
15:26Pikiety lokalnych kół Konfederacji w regionie. Tematem byli imigranci oraz edukacja zdrowotna
15:26Pikiety lokalnych kół Konfederacji w regionie. Tematem byli imigranci oraz edukacja zdrowotna
15:20W niedzielę we Wdzydzach, w gminie Kościerzyna, odbędzie się bieg terenowo - mundurowy Dogmagedon K9
10:50Drugie sparingowe zwycięstwo Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" pokonały AZS Uniwersytet Gdański 5:3
9:39"Kierujący seatem nie ustąpił pierwszeństwa kierującej BMW". Ustalenia policji po nocnej kolizji
8:12W Dobrogoszczy, w gminie Kościerzyna, odbędzie się jutro (14.09.) Festiwal Żurawiny
8:10Jutro (14.09) w powiecie sępoleńskim odbędą się ponownie wyścigi wraków samochodowych