Odkąd Zbigniew Smółka jest trenerem Chojniczanki, swoją aktywność w mediach ograniczał do konferencji prasowych. Specjalnie dla słuchaczy Weekend FM i gospodarzy "Sportowego Weekendu" przerwał ciszę medialną. W dwuczęściowej rozmowie na żywo pytany był m.in. o to jak czuje się z trzema porażkami w trzech meczach w Chojniczance; czy nadal jest taki pewien utrzymania Chojniczanki, jak w momencie, gdy ją obejmował oraz jak zareagował na transparent kibiców z groźbą pobicia w przypadku braku zwycięstwa z Olimpią Grudziądz. Mówił też o kulisach rozstań z Arką Gdynia i Widzewem Łódź, dużej rotacji w składzie Chojniczanki, przyczynach słabych wyników, planach zimowych przygotowań czy kierunku nadchodzących zmian w klubie.
Kilka dni temu doszło do zmian we władzach Bytovii Bytów. Na czele nowego zarządu stanął Zygmunt Krzysztof Dyks. To właśnie z następcą Janusza Wiczkowskiego Wojciech Piepiorka i Jakub Piekut na żywo rozmawiali w studiu Weekend FM. Kim są nowi włodarze klubu? Jaki pomysł mają na Bytovię? Jak duże jest zadłużenie klubu? Czy Bytovia będzie zmuszona sprzedać swojego napastnika Karola Czubaka? Czy most pomiędzy klubem a Druteksem jest już spalony? Czy Bytovia powalczy o awans? Czy Bytów stać na podgrzewaną murawę? Odpowiedzi na te pytania padły w rozmowie w nowo wybranym prezesem Bytovii Bytów.















