Prace mają się rozpocząć jeszcze w tym roku, a zakończyć na wiosnę. Burmistrz Kamienia Wojciech Głomski ma jednak nadzieję, że uda się je zakończyć w grudniu:
- Będziemy poprawiać nawierzchnię bitumiczną na odcinku od drogi powiatowej do osiedla, gdzie dużo mieszkańców mieszka i myślę, że będą bardzo zadowoleni, ponieważ już od paru lat upominali się o jakość tej drogi, bo była fatalna. Mam nadzieję, że firma w tym roku rozpocznie, na drugi rok skończy, jeżeli będzie miała zasoby, to może wykona to za jednym razem w tym roku.
Po przetargu cena za remont tego odcinka drogi wyniosła 700 tysięcy złotych. Dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych wynosi 50 procent.















