
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoDo Chojnic przyjeżdżają Wigry Suwałki.
Arcyważny mecz w kontekście walki o utrzymanie w pierwszej lidze czeka dziś (16.11) piłkarzy Chojniczanki. Na własnym stadionie podejmą Wigry Suwałki, a więc drużynę, która ma tyle samo punktów i również znajduje się w strefie spadkowej. Będzie to pierwsze spotkanie w rundzie rewanżowej, rozegrane awansem już jesienią. W pierwszym meczu tych ekip w Suwałkach padł remis 1:1.
"Czeka nas jeden z meczów o życie i mamy tego świadomość" - mówi Weekend FM trener Chojniczanki Zbigniew Smółka.
- To nie jest tak, że pewne rzeczy się zamykają, że od nas trzeba się odwracać. Cały czas trzeba wierzyć. Ten klub na pasji wielu ludzi był budowany i jeszcze 10 lat temu każdy by marzył o występowaniu w 1. lidze i my w niej będziemy występować. I teraz będzie widać, kto jest z nami, a kto nie i ja proszę o wsparcie, bo będzie dobrze.
Zbigniew Smółka
Mecz Chojniczanki z Wigrami Suwałki rozpocznie się o 16.00.
Na antenie Weekend FM będziecie mogli wysłuchać relacji z tego spotkania. Ze stadionu przy Mickiewicza 12 będzie nadawał nasz reporter Wojciech Piepiorka.

Słuchaj w: