
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoAplikacja pomaga uczyć się słówek w języku angielskim.
Wyrazy i zwroty zawarte w aplikacji pochodzą z książek, które wykorzystują uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
"Od teraz, aby uczyć się angielskiego nie trzeba mieć ze sobą książki" - mówi Weekend FM jeden z twórców aplikacji Dominik Hinc:
- Aplikacja ma pomóc w uczeniu się słówek z angielskiego. Jak wiemy, nauczyciele angielskiego bardzo lubią dawać słówka jako kartkówki, po prostu mamy się wykuć na pamięć danych słówek i ta aplikacja ma w tym pomóc. W tej chwili już zaimplementowane mamy 4 książki. Zbieramy te książki, zbieramy z nich słówka i w wygodny sposób można się teraz uczyć tych słówek w każdym miejscu, nie trzeba nosić ze sobą podręcznika.
Dominik Hinc
Aplikacje Wordfishing można pobrać ze sklepu Google. Jest bezpłatna.

Słuchaj w: