
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMiał do odsiadki zaległe wyroki, a teraz dodatkowo odpowie za kolejne kradzieże i posiadanie narkotyków.
Mowa 46-latku poszukiwanym dwoma listami gończymi, którego zatrzymała kościerska policja. Wczoraj (27.10.) funkcjonariusze otrzymali informację o mężczyźnie, który ukradł z mieszkania kobiety, z którą się pokłócił, dwa telefony komórkowe - mówi Weekend FM rzecznik kościerskiej policji st. asp. Piotr Kwidziński:
- Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany dwoma listami gończymi za kradzieże, jeden list gończy na 6 miesięcy, drugi na 10 miesięcy. Policjanci patrolując teren ul. Rzemieślniczej zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Mężczyzna zaczął uciekać, ale go zatrzymano.
Piotr Kwidziński
Podczas kontroli okazało się, że 46-latek ma przy sobie amfetaminę, którą zabezpieczono do dalszych badań. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jest podejrzany również o dokonanie we wrześniu kradzieży 6 tys. zł z mieszkania. Po przedstawieniu kolejnych zarzutów, 46-latek trafi do aresztu śledczego.

Słuchaj w: