Gospodarze tego spotkania są na przedostatnim miejscu w tabeli pierwszej ligi, a chojniczanie przystąpią do niego jako 13. ekipa w stawce.
W drużynie z Głogowa być może zagra Damian Piotrowski, który przez ostatnie półtora roku był zawodnikiem Chojniczanki. Popularny "Świrek" w poniedziałek (14.10) podpisał kontrakt do końca sezonu z klubem ze swojego rodzinnego miasta.
"Jesteśmy niepokonani na wyjazdach i liczymy na to, że tak pozostanie" - mówi Weekend FM drugi trener Chojniczanki Josef Petrik junior.
- Czego się spodziewać? Bardziej czego się spodziewać u nas, w naszej grze. Ja mam nadzieję, że zagramy taki sam mecz jak w Sandecji, ale z innym wynikiem. Może przegrywaliśmy w tym meczu, ale uważam, że bardziej dwa punkty straciliśmy niż w tym meczu niż jeden punkt odzyskaliśmy.
Dzisiejszy mecz Chrobry Głogów - Chojniczanka rozpocznie się o 18.00. Niecałe dwie godziny wcześniej wysłuchacie rozmowy z piłkarzem Chojniczanki Sewerynem Michalskim w "Sportowym Weekendzie" w Weekend FM. Początek audycji dziś (18.10) po 16.00.















