Tak swoje nagie zdjęcie krążące w internecie komentuje radny z Kamienia Krajeńskiego Sebastian Skaja, który kandyduje w wyborach do Sejmu z ramienia SLD.
Więcej o tej sprawie nasz sępoleński reporter Maciej Bór, który rozmawiał z radnym Skają:
Sebastian Skaja mówi, że zdjęcie powstało w 2010 lub 2011 roku, w Zielonej Górze, na prośbę kolegi fotografa który chciał zdjęcie wykorzystać do pracy ze studentami na Akademii Sztuk Pięknych w Berlinie. Teraz trafiło ono do mediów i do internetu, mimo że sam zainteresowany nie ma już tego zdjęcia w swoim archiwum. Sebastian Skaja złożył już zawiadomienie do prokuratury dotyczące naruszenia dóbr osobistych i nielegalnego rozpowszechniania, bo jak sam mówi nigdy nie wyraził na to zgody. Skaja mówi także, że według niego fakt, że zdjęcie wypłynęło teraz, ma ścisły związek ze zbliżającymi się wyborami do Sejmu.















