
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoW rozgrywkach drugiej ligi piłki nożnej.
Czarne Wilki przed własną publicznością pokonały Błękitnych Stargard 1 do 0. Jedyną bramka tego meczu wpadła w ostatnich minutach spotkania po szycie karnym skutecznie wykonanym przed Daniela Ferugę. Mecz z Błękitnymi można nazwać żółtym meczem ponieważ w tym spotkaniu sędzia pokazał aż 10 kartek tego koloru. 6 kartoników zobaczyli bytowiacy, a 4 goście.
Słuchaj w: