
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoGole zdobyli Paweł Zawistowski i Tomasz Mikołajczak.
Zwycięstwem 2:1 zakończył się dzisiejszy (12.07.) sparing Chojniczanki Chojnice z trzecioligową Radunią Stężyca. Mecz odbył się na stadionie Kolejarza w Chojnicach.
Drugi trener zespołu, Josef Petřik tak skomentował to spotkanie
- Mecz bardziej na pozytyw. Na pewno trzeba jeszcze popracować nad zgraniem, szczegółami, nad stałymi fragmentami gry. Także jakoś się nie podniecamy tym zwycięstwem, ale na pewno się przyda i jest to pozytywne.
Josef Petřik
Jest to tym samym pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym. Wcześniejsze spotkania kończyły się remisami i jedną porażką z Arką Gdynia.
Przypomnijmy, że na ligowe boiska Chojniczanka wraca 27 lipca. Piłkarzy z Chojnic czeka wyjazdowe starcie z Wigrami Suwałki.

Słuchaj w: