Chodzi o funkcjonariuszy, których na letni okres wakacyjny do Więcborka przydzieliła Komenda Wojewódzka Policji. Władze miasta poprosiły o takie wsparcie już po raz kolejny:
- Wzorem lat ubiegłych, trzeci raz z rzędu zwróciliśmy się do Komendanta Wojewódzkiego o zwiększenie ilości patroli. Komendant przychylił się do naszej prośby. Są cztery dodatkowe osoby, które patrolują miejsca uczęszczane przez turystów.
Mówi Weekend FM wiceburmistrz Więcborka Jacek Masztakowski. Dodatkowe patrole współfinansują gmina Więcbork i sępoleńskie starostwo.















