Policjantka zatrzymana za przekroczenie prędkości. Do tego zdarzenia doszło w gminie Miastko. Kobieta jechała w terenie zabudowanym z prędkością 110 km na godzinę. W trakcie rutynowej kontroli zatrzymali ją miasteccy funkcjonariusze.
Jak mówi Weekend FM rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie Michał Gawroński, kobieta odmówiła przyjęcia mandatu, dlatego sprawa trafiła do sądu. Policjanci odebrali jej prawo jazdy na trzy miesiące. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, zatrzymana kobieta to funkcjonariuszka pracująca w sąsiednich Kępicach.















