Czterokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej Arkadiusz Reca odwiedził dziś (24.06) stadion Kolejarza Chojnice - klubu, którego jest wychowankiem. Skorzystał z zaproszenia działaczy i w czasie swojego urlopu spotkał się z młodymi adeptami futbolu, którzy chcą pójść w jego ślady. Piłkarz pochodzący z podchojnickich Nieżychowic rozdawał autografy i chętnie pozował do zdjęć. Zawodnik włoskiej Atalanty Bergamo porozmawiał też z członkami zarządu i swoim pierwszym trenerem Czesławem Jarzembińskim.
Arkadiusz Reca: Jak przyjeżdżam tutaj w rodzinne strony to za każdym razem mijam stadion. Jak wracam tutaj teraz z córką, to właśnie nawet jej mówię, że tutaj tatuś zaczynał kopać. I nawet zapamiętała to. Zapamiętała i powiedziała: "tatuś tutaj grał, tatuś tutaj grał".
Bartek Lewandowski: To jest reprezentant Polski, a nigdy nie miałem takiego spotkania. [Arek jest wychowankiem Kolejarza Chojnice. Chcesz pójść w jego ślady? - pytanie reportera] No tak, tak. [Masz coś, jakąś pamiątkę?] Położyłem piłkę i mi podpisał. I zdjęcie.
Mówią Weekend FM Arkadiusz Reca i młody piłkarz Kolejarza Bartek Lewandowski.
Dowiedz się więcej:
Jak w obrazek byli wpatrzeni w Arkadiusza Recę młodzi piłkarze Kolejarza Chojnice, którzy wczoraj spotkali się z reprezentantem Polski. Swoje pierwsze kroki na boisku stawiają w tym samym klubie, którego wychowankiem jest piłkarz włoskiej Atalanty Bergamo. Pochodzący z Nieżychowic koło Chojnic Arek Reca skorzystał z zaproszenia działaczy Kolejarza i odwiedził adeptów futbolu, którzy chcą pójść w jego ślady. Temu spotkaniu przysłuchiwał się reporter Weekend FM Wojciech Piepiorka.
Materiał ze spotkania Arkadiusza Recy z młodymi piłkarzami Kolejarza Chojnice przygotował reporter Weekend FM Wojciech Piepiorka.































