
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMiejsce spotkań dla nieco starszych mieszkańców ma być gotowe jeszcze w tym roku.
- Właśnie przygotowujemy się do ogłoszenia przetargu - mówi Weekend FM wójt gminy Kęsowo Radosław Januszewski.
- Składamy dokumenty do ogłoszenia przetargu, zgłosiliśmy w starostwie powiatowym o wydanie pozwolenia na budowę, w tym roku jeszcze tą realizację przewidujemy. TO jest klub seniora na 10 seniorów w miejscowości Żalno, który powstanie przy Szkole Podstawowej w Żalnie.
Radosław Januszewski
Klub seniora w Żalnie powstanie z dofinansowaniem w wysokości 150 tys. zł z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Słuchaj w: