
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoUlegli dziś (25.05) na wyjeździe Red Dragons Pniewy 2:3.
Bramka zdobyta w ostatniej sekundzie meczu z przedłużonego rzutu karnego przesądziła o porażce Red Devils Chojnice w Pniewach. Dzisiejsze (25.05) spotkanie z ekipą Red Dragons chojniccy futsaliści przegrali 2:3.
„Czerwone Diabły” dwukrotnie wychodziły na prowadzenie. Bramkę na 1:0 dla gości zdobył Przemysław Laskowski, a na 2:1 trafił Łukasz Sobański. Gospodarze za każdym razem odpowiadali jednak bramką wyrównującą. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 2:2, sędzia podyktował przedłużony rzut karny dla Red Dragons, a wykorzystał go Roman Vakhula.
Chłopaki byli bardzo zmotywowani i naprawdę grali bardzo dobry futsal. Również muszę pochwalić młodych zawodników, którzy nie odstępowali wiele od kolegów. Uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu minimum na remis, bo stworzyliśmy mnóstwo sytuacji - nie wszystko udało się wykorzystać - a to jak mecz się zakończył, to nie chciałbym tutaj komentować ani oceniać pracy sędziego, ale na szczęście ta decyzja sędziego nie miała wpływu na to np. czy spadamy z ligi czy nie spadamy.
Jakub Mączkowski
Mówi Weekend FM grający trener Red Devils Jakub Mączkowski.
Porażka w Pniewach była dla Red Devils trzecią z rzędu. Skutkowała spadkiem z ósmego na dziewiąte miejsce w tabeli końcowej sezonu. Dzisiejszy mecz był ostatnim dla „Czerwonych Diabłów” w tym kampanii 2018/2019 w Futsal Ekstraklasie.
Futsal Ekstraklasa: Red Dragons Pniewy – Red Devils Chojnice 3:2 (2:2)
Bramki dla Red Devils: Przemysław Laskowski (9), Łukasz Sobański (15).
Red Devils: Sebastian Kartuszyński – Vitaly Kolesnik, Jakub Kąkol, Przemysław Laskowski, Bernardo Appleton Cruz – Michał Werner, Dominik Laskowski, Łukasz Sobański, Damian Mazurkiewicz, Kacper Ginter (Jakub Mączkowski). Trener: Jakub Mączkowski

Słuchaj w: