Ta cykliczna impreza odbywa się już po raz piąty - od Światowego Dnia Książki do Dnia Bibliotekarza. Program tegorocznej edycji jest bardzo bogaty. Będą spotkania autorskie; już w środę (24.04) z Sylwią Chutnik, a później także z Jackiem Dehnelem i Filipem Porębskim, zajęcia i wystawy dla czytelników w każdym wieku i "amnestia dla czytelników": każdy, kto zapomniał oddać wypożyczoną książkę na czas, może to uczynić bez konsekwencji.
O szczegółach w studiu Weekend FM mówiły Anna Maria Zdrenka i Weronika Sadowska z Miejskiej Biblioteki Publicznej i chojnickiego Stowarzyszenia LekTura.
Posłuchaj rozmowy z gośćmi Ewy Czyż:















