Projekt rewitalizacji terenu parku w Kruszce ma być gotowy jeszcze w tym roku. W parku, zamiast szopek i przybudówek, które służą mieszkańcom dawnego dworku, mają się pojawić ławeczki i ścieżki.
Tam jest "n" różnych przybudówek, drewutni. Od lat tak to funkcjonowało na terenie tego parku. Chcemy w tym roku prawdopodobnie zrobić projekt rewitalizacji tego parku: z ławeczkami, z jakąś wiatą integracyjną. Natomiast, nie ukrywam, że te wszystkie budy polecą.
Mówi Weekend FM wójt Zbigniew Szczepański.
Pewne zmiany mają też dotyczyć niedawno odbudowanego po nawałnicy parku w Lotyniu. Tu - z inicjatywy mieszkańców - pojawi się wiata i piec chlebowy.














