Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w lesie koło Kościerzyny. To 63-letni mieszkaniec Stężycy.
Jak informowaliśmy w Wiadomościach Weekend FM, na leżące w lesie ciało natrafił pracownik Nadleśnictwa Kościerzyna. Teraz funkcjonariusze ustalają okoliczności śmierci 63-latka. Wstępne wyniki sekcji zwłok nie dały jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Dlatego przeprowadzone będą dalsze szczegółowe badania. Wykluczono jednak, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.















