
- piątek, 15 czerwca 2018 17:07
Sport ◆ Chojnice "Sportowy Weekend" - odc. 15
Specjalne wydanie z mobilnego studia Weekend FM w Charzykowach: o Marbruk Triathlonie i Chojniczance
W ostatnim przed wakacyjną przerwą programie rozmawialiśmy m.in. z nowym trenerem Chojniczanki Przemysławem Cecherzem.
Zaczęliśmy od rozmowy z Pawłem Bondarukiem, który jako spiker pracuje od dziś (15.06) przy Marbruk Triathlonie Charzykowy. Gościł w mobilnym studiu przy charzykowskiej plaży. Z tego samego miejsca Wojciech Piepiorka będzie nadawał także w sobotę i niedzielę, relacjonując na falach Weekend FM to, co dzieje się w wodzie i na lądzie. I mowa tu także o regatach Regalux Delphia Cup.
Rozmowa Wojciecha Piepiorki i Jakuba Piekuta z Pawłem Bondarukiem
We wtorek Chojniczanka ogłosiła, że jej nowym trenerem będzie Przemysław Cecherz. W poniedziałek poprowadzi pierwszy trening chojnickiego pierwszoligowca, a Wojciech Piepiorka wczoraj porozmawiał ze szkoleniowcem telefonicznie.
Rozmowa Wojciecha Piepiorki z Przemysławem Cecherzem
W dwóch ostatnich częściach mobilne studio Weekend FM odwiedzili goście, związani z drużyną juniorów młodszych Chojniczanki, których czekają baraże o awans do Centralnej Ligi Juniorów: trener Mirosław Czuryło, zawodnik Kacper Boniecki i członek zarządu Chojniczanki Rafał Zabrocki.
Rozmowa Wojciecha Piepiorki i Jakuba Piekuta z Mirosławem Czuryłą, Kacprem Bonieckim i Rafałem Zabrockim - część pierwsza
Rozmowa Wojciecha Piepiorki i Jakuba Piekuta z Mirosławem Czuryłą, Kacprem Bonieckim i Rafałem Zabrockim - część druga
W ostatniej części programu rozstrzygnęliśmy też konkurs, w którym do wygrania były dwa bilety pierwszej klasy na mecz Polska – Japonia, podczas rozpoczętych wczoraj Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji, ufundowane przez firmę Drutex. Żeby je zdobyć, uczestnicy konkursu musieli nagrać w jaki sposób będą dopingować reprezentację Polski. Jedno ze zgłoszeń zaskoczyło nas podwójnie. Po pierwsze dlatego, że był to znakomity film, z oscarową wręcz scenografią, reżyserią i grą aktorską. Jeszcze większe było zaskoczenie, gdy okazało się, ze jego autorzy mieszkają na Podkarpaciu.
Zobacz zwycięski filmik. Autorem jest Piotr Lenart z Mielca.
Zobacz film:

O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w:
- piątek, 7 listopada 2025 20:43
Gmina Chojnice
Kolizja w Pawłowie. Ciągnik rolniczy podczas włączania się do ruchu zderzył się z busem
- piątek, 7 listopada 2025 17:41
Gmina Chojnice
Wypadek w Pawłówku. "Kierowca volkswagena podczas zmiany pasa ruchu zderzył się z jadącym w tym samym kierunku fordem."
- 30
- piątek, 7 listopada 2025 17:32
Sport ◆ Chojnice
My graliśmy, oni strzelali. Lider do bólu skuteczny w Chojnicach. Unia Skierniewice pokonała Chojniczankę 2:1 (RELACJA, FOTO)
- piątek, 7 listopada 2025 16:56
Chojnice ◆ Gmina Chojnice
Będzie nocna prohibicja w mieście i gminie Chojnice? Wiele wskazuje, że trudniej będzie w nocy kupić napoje wyskokowe
- piątek, 7 listopada 2025 16:56
Chojnice ◆ Gmina Chojnice
Będzie nocna prohibicja w mieście i gminie Chojnice? Wiele wskazuje, że trudniej będzie w nocy kupić napoje wyskokowe
- piątek, 7 listopada 2025 15:53
Chojnice
Dlaczego w centrum Chojnic stanął kamień z niemieckimi napisami? Burmistrz miasta tłumaczy, że to zabytek
- piątek, 7 listopada 2025 14:00
Chojnice
Radny Maciej Bonna kandydatem koalicji rządzącej na nowego przewodniczącego Rady Miejskiej w Chojnicach
- piątek, 7 listopada 2025 11:45
Powiat chojnicki
Policyjne zatrzymania na drogach powiatu chojnickiego. W Rytlu wpadł pijany 30-latek
- piątek, 7 listopada 2025 10:15
Chojnice
Wkrótce ruszy czwarta edycja Chojnickiego TURnieju E-sportowego. Do gry zaprasza Młodzieżowa Rada Miejska
- piątek, 7 listopada 2025 6:54
Gmina Chojnice
Sprawa planu miejscowego dla półwyspu Miechurz w Naczelnym Sądzie Administracyjnym. Rozprawa odbędzie się w grudniu
- piątek, 7 listopada 2025 6:54
Chojnice
Nowe auto dla Straży Miejskiej w Chojnicach kością niezgody pomiędzy burmistrzem i opozycyjnym radnym
- czwartek, 6 listopada 2025 13:50
Chojnice
Chojnickie stowarzyszenie "Cyklista" organizuje dwa rajdy. To rowerowe zaduszki oraz Rajd Niepodległości
- czwartek, 6 listopada 2025 11:11
Chojnice
Zakończyła się budowa ulicy Wodeckiego w Chojnicach. Osiedle Belona ma już połączenie z resztą miasta
- czwartek, 6 listopada 2025 10:08
Chojnice
Ponad 12 tys. złotych udało się zebrać podczas tegorocznej chojnickiej kwesty na ratowanie cmentarnych zabytków
- czwartek, 6 listopada 2025 8:10
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
NFZ nie płaci, a szpitale w regionie kombinują. W Chojnicach trzeba przekładać zabiegi. "Na pewno w grudniu nie będzie już endoprotez"
- środa, 5 listopada 2025 10:24
Gmina Czersk
Podwyżki opłaty śmieciowej oraz podatku od nieruchomości w gminie Czersk. Radni wypomnieli burmistrzowi zmianę podejścia
- środa, 5 listopada 2025 9:57
Gmina Chojnice
Co z lokalizacjami dla masztów telefonii komórkowej, o które w gminie Chojnice aktualnie starają się operatorzy? (ROZMOWA)
- środa, 5 listopada 2025 8:26
Chojnice
O 4 procent wzrosły w Chojnicach podatki lokalne. Kontrowersje wywołała likwidacja tzw. ulgi ekologicznej
- poniedziałek, 3 listopada 2025 21:56
Chojnice
Burmistrz Chojnic dostał podwyżkę po burzy na sesji. Opozycja stwierdziła, że włodarz na nią nie zasługuje
- poniedziałek, 3 listopada 2025 15:37
Chojnice
Przewodniczący Rady Miejskiej w Chojnicach Maciej Polasik zrezygnował z funkcji. "W trosce o swoje zdrowie"
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Sport:
17:32My graliśmy, oni strzelali. Lider do bólu skuteczny w Chojnicach. Unia Skierniewice pokonała Chojniczankę 2:1 (RELACJA, FOTO)
17:20"Sportowy Weekend" na żywo ze stadionu. Jak Chojniczanka zareagowała na Koronę Kielce? Posłuchaj reportażu z losowania i rozmowy z prezesem
8:17Chojniczanka podejmie sensacyjnego lidera II ligi. Dziś (7.11) mecz z Unią Skierniewice
12:09Zdobycie mistrzostwa świata i Europy nie wystarczyło. Alicja Dampc z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego bez nagrody Młodej Żeglarki Roku na Świecie
11:30Bracia Damian i Dominik Janikowscy z Ogorzelin bokserskimi wicemistrzami Wojska Polskiego. Mają też brąz w drużynie
Ostatnio dodane artykuły:
20:43Kolizja w Pawłowie. Ciągnik rolniczy podczas włączania się do ruchu zderzył się z busem
17:41Wypadek w Pawłówku. "Kierowca volkswagena podczas zmiany pasa ruchu zderzył się z jadącym w tym samym kierunku fordem."
17:32My graliśmy, oni strzelali. Lider do bólu skuteczny w Chojnicach. Unia Skierniewice pokonała Chojniczankę 2:1 (RELACJA, FOTO)
16:56Będzie nocna prohibicja w mieście i gminie Chojnice? Wiele wskazuje, że trudniej będzie w nocy kupić napoje wyskokowe
16:56Będzie nocna prohibicja w mieście i gminie Chojnice? Wiele wskazuje, że trudniej będzie w nocy kupić napoje wyskokowe
15:53Dlaczego w centrum Chojnic stanął kamień z niemieckimi napisami? Burmistrz miasta tłumaczy, że to zabytek
14:00Radny Maciej Bonna kandydatem koalicji rządzącej na nowego przewodniczącego Rady Miejskiej w Chojnicach
11:57Jeździł ciężarówką z piaskiem, będąc pod wpływem narkotyków - bytowscy policjanci zatrzymali 36-latka
11:45Policyjne zatrzymania na drogach powiatu chojnickiego. W Rytlu wpadł pijany 30-latek
11:27Kolizja czterech aut na drodze krajowej nr 20 w Półcznie, w gminie Studzienice. Są utrudnienia w ruchu































