O imprezie, która przemierza cała Polskę mówi jej współorganizator Adrian Szpakowski:
- Największy cykl imprez dla dzieci w wieku przedszkolnym w Europie, jeździmy od 20 stycznia po całej Polsce, za dwa tygodnie kończymy w Warszawie. Przede wszystkim pozytywna energia, chodzi nam o to, żeby propagować sport wśród najmłodszych.
Angelika Cichocka:
Bardzo fajnie, niesamowita energia, dzieciaki są super, to naprawdę dodaje skrzydeł, jest ekstra.
- Rodzice się świetnie bawili, świetna impreza, wielkie gratulacje dla organizatorów.
Rozmawiał Marcin Pacyno.





















