4 medale przywieźli z Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym w Sławnie kolarze Baszty Bytów.
Radosław Rocławski wywalczył brązowy medal w kategorii juniorów. Karolina Karpińska była trzecia na mecie w gronie młodziczek. Jej dziadek Edward Natkaniec był drugi w kategorii masters M 60 B. Drugie miejsce wywalczył także Tomasz Rzeszutek w kategorii orlików.
W klasyfikacji klubowej Baszta Bytów zajęła 4-te miejsce, tracąc do podium zaledwie 2 punkty.
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Powiadomienie o plikach cookie
Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w POLITYKA PRYWATNOŚCI.zamknij