
- 24
- czwartek, 3 grudnia 2015 12:02
Sępólno Krajeńskie
Sępoleński WTZ na dyskotece w Dniu Niepełnosprawnych (FOTO)
Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sępólnie Krajeńskim świętowali dziś Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.
Bawili się na prawdziwej dyskotece w prawdziwym klubie - tak podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sępólnie Krajeńskim świętowali dziś (3.12.) Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Święto ustanowiła 20 lat temu Organizacja Narodów Zjednoczonych. Z tej okazji podopieczni WuTeZetów wraz ze swoimi przyjaciółmi z innych miast bawili się w największym sępoleńskim klubie dyskotekowym:
- Ta dyskoteka jest niedostępna dla większości naszych podopiecznych. Wieczorem nikt tutaj nie przyjdzie. Możemy dzisiaj tutaj być, bawić się. Jest to też forma integracji.
Wiesława Stafiej
Mówi Radiu Weekend kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sępólnie Wiesława Stafiej. W imprezie uczestniczyli także podopieczni Warsztatów z Lipki, Chojnic i Tucholi.

- 12
- środa, 21 maja 2025 8:36
Sport ◆ Sępólno Krajeńskie
Młoda zawodniczka z Sępólna Krajeńskiego reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Europy U17 w piłce nożnej (ROZMOWA)
- wtorek, 20 maja 2025 9:12
Gmina Więcbork
Władze Szpitala Powiatowego w Więcborku podpisały umowę na budowę ZOL-u
- wtorek, 20 maja 2025 7:11
Powiat sępoleński
Władze powiatu sępoleńskiego chcą utrzymania linii autobusowej zastępującej połączenia kolejowe do Nakła
- poniedziałek, 19 maja 2025 14:06
Powiat sępoleński
Rafał Trzaskowski wygrywa I turę wyborów prezydenckich w gminie Sępólno Krajeńskie
- poniedziałek, 19 maja 2025 11:13
Powiat sępoleński
Powiat sępoleński nawiązał współpracę partnerską z ukraińskim miastem Samar
- 4
- niedziela, 18 maja 2025 21:05
Sępólno Krajeńskie
Głosowanie w Sępólnie Krajeńskim. Który z kandydatów jest najbardziej wiarygodny w oczach tutejszych wyborców?
- niedziela, 18 maja 2025 8:06
Sępólno Krajeńskie
Władze Sępólna Krajeńskiego chcą skorzystać z dofinansowania na remont wszystkich czterech orlików
- 6
- sobota, 17 maja 2025 8:09
Gmina Sępólno Krajeńskie
Trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej w Wiśniewie, w gminie Sępólno Krajeńskie (FOTO)
- czwartek, 15 maja 2025 11:17
Powiat sępoleński
Powiat sępoleński kupił budynek dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
- czwartek, 15 maja 2025 9:28
Sępólno Krajeńskie
Znamy już wszystkie zespoły które zagrają na tegorocznej edycji "Szelestów" w Sępólnie Krajeńskim (ROZMOWA)
- środa, 14 maja 2025 12:09
Powiat sępoleński
Wpadł na własne życzenie, bo przyjechał na komendę pod wpływem narkotyków. Grożą mu 3 lata więzienia
- środa, 14 maja 2025 10:26
Gmina Więcbork
Paweł Tereszkiewicz będzie nowym prezesem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Więcborku
- 15
- środa, 14 maja 2025 8:52
Sępólno Krajeńskie
W Sępólnie Krajeńskim oddano do użytku Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne. Koszt obiektu to 4,5 mln złotych (FOTO)
- wtorek, 13 maja 2025 11:28
Powiat sępoleński
Władze szpitala powiatowego zdecydowały o rozstrzygnięciu przetargu na budowę Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
- niedziela, 11 maja 2025 8:28
Gmina Więcbork
Więcborski Klub Motorowy szykuje się do przebudowy toru motocrossowego Plebanka
- niedziela, 11 maja 2025 8:27
Powiat sępoleński
Władze powiatu sępoleńskiego zastanawiają się nad zmianą formuły Targów Pracy i Edukacji
- sobota, 10 maja 2025 8:17
Gmina Sępólno Krajeńskie
Stowarzyszenie "Wioska z pasją" z Niechorza k. Sępólna Krajeńskiego zaprasza dziś (10.05) na piknik rodzinny
- sobota, 10 maja 2025 8:16
Sępólno Krajeńskie
Będzie zmiana na stanowisku dyrektora Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
10:09Mateusz i Radosław Jażdżewscy z gminy Kościerzyna mistrzami Europy w wyciskaniu sztangi leżąc
10:08Sukces trenera z Tucholi i byłego szkoleniowca rezerw Chojniczanki. Tomasz Pozorski awansował z Sokołem Kleczew do II ligi
10:08Sukces trenera z Tucholi i byłego szkoleniowca rezerw Chojniczanki. Tomasz Pozorski awansował z Sokołem Kleczew do II ligi
8:36Młoda zawodniczka z Sępólna Krajeńskiego reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Europy U17 w piłce nożnej (ROZMOWA)
11:21Kolejny sukces kajakarza Przemysława Wielewskiego z Polstyru Człuchów. Zdobył brązowy medal Długodystansowych Mistrzostw Polski
Ostatnio dodane artykuły:
14:58Przewodniczący osiedla Kolejarz w Chojnicach zrezygnował z funkcji. Mieszkańcy pójdą na wybory
13:32Punkt Opieki Dziennej w Ciechocinie oficjalnie otwarty. "Tutaj senior odżywa"
13:05Są policyjne ustalenia po dzisiejszym (21.05.) zderzeniu ciężarówek na drodze 212. "Mieszkaniec Chojnic nieprawidłowo wykonał manewr wymijania"
11:53Tucholanie ze śródmieścia znowu idą do urn. W niedzielę (25.05) wybiorą nowego radnego, a głosy oddadzą w jednej komisji
10:26Jest nowy prezes szpitala w Miastku. Zmiana szefa spółki nastąpiła po sześciu miesiącach
10:21Zderzenie dwóch ciężarówek na drodze wojewódzkiej 212 w gminie Chojnice. Jedna osoba poszkodowana z urazem ręki (AKTUALIZACJA, FOTO)
10:17Sprawa domniemanych szczątków rakiety w Będźmierowicach umorzona. Niczego nie znaleziono
10:13W Chojnicach dziś (21.05.) spektakl o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży
10:09Mateusz i Radosław Jażdżewscy z gminy Kościerzyna mistrzami Europy w wyciskaniu sztangi leżąc
10:08Sukces trenera z Tucholi i byłego szkoleniowca rezerw Chojniczanki. Tomasz Pozorski awansował z Sokołem Kleczew do II ligi