
- 3
- piątek, 21 lutego 2014 10:06
Chojnice
Konferencja prasowa u Starosty Powiatu Chojnickiego
W czwartek (13.02) burmistrz Chojnic uczestniczył w konferencji prasowej Starosty Powiatu Chojnickiego, podczas której przedstawiono sprawozdanie z dotychczasowej realizacji projektu „Chojnicko-Człuchowski Miejski Obszar Funkcjonalny”.
Planowanych do realizacji w ramach Chojnicko-Człuchowskiego MOF-u jest 14 zadań. Oprócz tego jest 16 przedsięwzięć do realizacji w ramach Zintegrowanych Porozumień Terytorialnych oraz 4 zadania w ramach przedsięwzięć regionalnych i strategicznych.
Szczegółowy opis planowanych zadań i sprawozdanie z dotychczasowej realizacji projektu Chojnicko-Człuchowskiego MOF-u znajduje się w załączniku poniżej. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi informacjami przekazanymi przez Starostę Powiatu Chojnickiego podczas konferencji prasowej.
- Informacje dot. dotychczasowej realizacji projektu Chojnicko-Człuchowskiego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego
- Schetynówki 2014
- Premiera „Heysel” w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych
- Informacje bieżące

- niedziela, 27 kwietnia 2025 15:49
Sport ◆ Chojnice
Damian Primel uratował Chojniczance punkt. Remis 1:1 w wyjazdowym meczu ze Świtem Szczecin
- niedziela, 27 kwietnia 2025 11:30
Gmina Brusy
Pijany 21-latek wypadł z drogi i uszkodził infrastrukturę kolejową. Do zdarzenia doszło w Brusach Wybudowanie
- niedziela, 27 kwietnia 2025 8:43
Gmina Brusy
Gmina Brusy przygotowuje się do zakupu elektrycznej śmieciarki i dużych pojemników na odpady
- 20
- sobota, 26 kwietnia 2025 22:09
Sport ◆ Chojnice
Sensacyjne zwycięstwo na pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. Red Devils Chojnice gromią Dreman 7:0. "Dlaczego tak późno?" (FOTO)
- sobota, 26 kwietnia 2025 8:35
Gmina Chojnice
Wójt gminy Chojnice zapowiada spotkanie w sprawie braku swobodnego przejścia wzdłuż rzek i jezior
- 10
- piątek, 25 kwietnia 2025 21:18
Gmina Chojnice
Pierwsza łódź kabinowa trafiła na wyposażenie OSP w Charzykowach. Przywitanie było huczne (FOTO, WIDEO)
- 3
- piątek, 25 kwietnia 2025 13:07
Chojnice
Policja wyjaśnia okoliczności incydentu podczas wiecu Karola Nawrockiego na chojnickim rynku
- 29
- piątek, 25 kwietnia 2025 12:14
Chojnice
Tegoroczni maturzyści żegnają się ze swoimi szkołami. Akademia odbyła się między innymi w LO im. Filomatów Chojnickich (FOTO)
- piątek, 25 kwietnia 2025 9:33
Chojnice
Uciążliwe zapachy w okolicach ulicy Tucholskiej w Chojnicach. Mieszkańcy skarżą się, że "nie można otworzyć okien"
- piątek, 25 kwietnia 2025 9:26
Gmina Brusy
Zespół Pieśni i Tańca "Krëbane" w Brusach obchodzi jubileusz 45-lecia. "Przygotowanie grupy tanecznej trwało rok" (ROZMOWA)
- 7
- piątek, 25 kwietnia 2025 8:24
Powiat chojnicki
"Kultura", "Łysa Pała" i "Szpicdzyndzel". Zaborski Park Krajobrazowy wydał mapę jezior charzykowskich z lokalnymi nazwami (ROZMOWA)
- czwartek, 24 kwietnia 2025 16:06
Chojnice
"Ja też bym zawetował taką ustawę". Karol Nawrocki o obniżeniu składki zdrowotnej (ROZMOWA WEEKEND FM)
- 20
- czwartek, 24 kwietnia 2025 14:12
Chojnice
Chojniczanie bili rekord we wspólnym czytaniu. "Udowadniamy, że czytanie to nie tylko indywidualna przyjemność" (FOTO)
- czwartek, 24 kwietnia 2025 10:54
Chojnice
Czy będzie rewolucja w głosowaniach Rady Miejskiej Chojnic? Część radnych chce oddzielnie decydować o zmianach w budżecie
- czwartek, 24 kwietnia 2025 9:25
Gmina Chojnice
Najwyższa Izba Kontroli w Urzędzie Gminy Chojnice. "Kontrola jest zaplanowana na 2-3 miesiące" (ROZMOWA)
- środa, 23 kwietnia 2025 12:21
Chojnice
W czwartek w Chojnicach kolejne bicie rekordu w jednoczesnym czytaniu na Starym Rynku (ROZMOWA)
- 8
- środa, 23 kwietnia 2025 8:38
Chojnice
IPN wydał pierwszy tom materiałów źródłowych o niemieckich zbrodniach na Pomorzu w 1939 r. Są tu także dokumenty z naszego regionu (ROZMOWA)
- środa, 23 kwietnia 2025 8:06
Chojnice ◆ Człuchów ◆ Bytów
Kandydat na prezydenta Karol Nawrocki odwiedzi region. Jutro (24.04) spotka się z mieszkańcami Chojnic, Bytowa i Człuchowa
- środa, 23 kwietnia 2025 7:51
Powiat chojnicki
Rusza remont mostu w Męcikale w gminie Brusy. Od 24 kwietnia obowiązywać tu ma ruch wahadłowy
- środa, 23 kwietnia 2025 7:06
Gmina Chojnice
Będzie ścieżka rowerowa na odcinku od Zamartego do Kamionki w gminie Chojnice
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
15:49Damian Primel uratował Chojniczance punkt. Remis 1:1 w wyjazdowym meczu ze Świtem Szczecin
8:46Po punkty pojechali do Szczecina. Chojniczanka zagra dziś (27.04.) na wyjeździe ze Świtem
22:09Sensacyjne zwycięstwo na pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. Red Devils Chojnice gromią Dreman 7:0. "Dlaczego tak późno?" (FOTO)
8:35Pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. W ostatnim meczu sezonu Red Devils Chojnice podejmą Dreman Opole Komprachcice
17:19"Przyjemność z gry odczuwa się po 15 minutach". Padel i squash zadomowiły się w Chojnicach. Są korty, liga i klub (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
15:49Damian Primel uratował Chojniczance punkt. Remis 1:1 w wyjazdowym meczu ze Świtem Szczecin
11:30Pijany 21-latek wypadł z drogi i uszkodził infrastrukturę kolejową. Do zdarzenia doszło w Brusach Wybudowanie
11:00Ogród. Pole. Las. Na lotnisku w Sąpolnie, w gminie Przechlewo trwa drugi dzień Wiosennych Targów Ogrodniczych
9:55Opowiem ci historię, odcinek 172. Debrzno w średniowieczu
8:479. Wieczór Borowiacki w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi. Tym razem poświęcony malarstwu na szkle
8:45Dr Józef Buława będzie kolejną osobą wpisaną do Księgi Zasłużonych Powiatu Sępoleńskiego
8:44W Kościerzynie pojawią się nowe nasadzenia. Koszt przedsięwzięcia wynosi 150 tys. zł
8:43Gmina Brusy przygotowuje się do zakupu elektrycznej śmieciarki i dużych pojemników na odpady
22:09Sensacyjne zwycięstwo na pożegnanie z Futsal Ekstraklasą. Red Devils Chojnice gromią Dreman 7:0. "Dlaczego tak późno?" (FOTO)
9:49Wiosenne Targi Ogrodnicze - Przechlewo 2025. To już piąta edycja imprezy na lotnisku w Sąpolnie (RELACJE, FOTO)