Zawinił kierowca

Kościerzyna: samochodem ciężarowym w miernik prędkości

Do niecodziennego zdarzenia doszło w środę (12.08.) rano na ulicy Staszica w Kościerzynie. Samochód ciężarowy uszkodził urządzenie do pomiaru prędkości, które zainstalowano kilka tygodni temu po remoncie tej drogi.

Zdaniem policji, była to ewidentnie wina kierowcy. Ciężarówki nie mogą jeździć ul. Staszica. Sprawa zostanie skierowana do sądu. Straty są poważne. W przypadku auta to około 25 tys. zł. Natomiast urządzenie wraz z montażem kosztowało około 40 tys. zł.
Kościerzyna samochodem ciężarowym w miernik prędkości

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno