Chronią, ale łamiąc przepisy

Czy agencji ochrony nie dotyczy kodeks ruchu drogowego?

Pytanie – czy ochroniarze są ponad przepisami ruchu drogowego – zadawali sobie kierowcy jadący w środę (12.08) rano ulicą Mickiewicza w Chojnicach.

Przed jednym z banków, metr przed przejściem dla pieszych i na odcinku oznaczonym podwójną linią ciągłą przez kilkanaście minut stała zaparkowana skoda jednej z agencji. Dyżurna chojnickiej Straży Miejskiej zadeklarowała, że na miejsce wyśle patrol, zaznaczyła jednak, że „jeśli to jest konwój, to mają prawo tam parkować”. „Telefon odebrała stażystka i nie miała racji, co do możliwości parkowania na przejściu” - wyjaśnia komendant Straży Miejskiej Tadeusz Rudnik.
Na miejsce rzeczywiście pojechał patrol strażników. Skoda zdążyła już jednak odjechać.
Czy agencji ochrony nie dotyczy kodeks ruchu drogowego?

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno