Jest jeszcze szansa

5:0 dla Red Devils Chojnice

Wysokie zwycięstwo Red Devils Chojnice w pierwszym meczu sparingowym przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek futsalu.

Chojniczanie pokonali we własnej hali beniaminka I ligi Radio System Toruń 5:0. Bramki dla „Diabłów” strzelili Marat Duvanaev dwie oraz Artur Chrzonowski, Piotr Papierowski i Łukasz Sobański po jednej. Przypomnijmy, że Red Devils ciągle mają szansę na grę w ekstraklasie. Wydział Futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej nie przyznał licencji dwóm klubom, które do tej pory grały w elicie, co skutkuje organizacją baraży. Zagrają w nich oprócz „Czerwonych Diabłów” z Chojnic także Gwiazda Ruda Śląska, Marioss Wąwelno i THP Polkowice. Z tych czterech zespołów wyłonione zostaną dwie pary. Zwycięzcy w nadchodzącym sezonie zagrają w ekstralidze.
50 dla Red Devils Chojnice

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno