Dzięki Wam zebraliśmy 6870 złotych !

Świąteczna licytacja ZAKOŃCZONA!

6870 złotych! Tyle udało się zebrać podczas dzisiejszej licytacji świątecznych stroików w Weekend FM. To ponad 1,5 tysiąca złotych więcej niż w zeszłym roku. Do wzięcia było osiem stroików.

Świąteczna licytacja ZAKOŃCZONA!
fot. Daniel Frymark

Galeria zdjęć, fot. Daniel Frymark

  • fot. Daniel Frymark
  • fot. Daniel Frymark

Najwięcej, bo aż 2 tysiące złotych dała firma „Petrus” za stroik numer 1, zwany „Turystycznym”. 1700 złotych za stroik o nazwie „Prezent dla Adama i Ewy” zapłaciła firma „Urbaniak”. 1300 złotych za „Słodki” stroik dała firma „Eurostandard”.

Pozostałe stroki zwycięzcy licytacji wycenili następująco:
Stroik numer 8 „Egzotyczna choinka” - 500 złotych - trafi do firmy „Windex” Mirela i Andrzej Aszyk
Stroik numer 2 - „Ekstrawagancki” - za 370 złotych - wziął Salon Pielęgnacji Psów Champion
Stroiki numer 3 i 5, a więc „Kulinarny” oraz „Pól i łąk” wyceniono tak samo, na 350 złotych. Ten pierwszy kupiła firma Auto Tommax Serwis, drugi „Zielone Domy”.
Za 300 złotych firma PC NETCOM Serwis Komputerowy Tomasz Pepliński weźmie stroik numer 6, czyli „Tradycyjna Ślicznotka”.
Pieniądze z licytacji przeznaczone będą na zakup pulsoksymetru oraz pościeli dla oddziału pediatrycznego Szpitala w Chojnicach. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom i gratulujemy.

Lista sponsorów kompozycji świątecznych przeznaczonych na licytację - mieszkańców Rytla, Chojnic i okolic:

Krystyna Łapińska
Katarzyna Ginter
Danuta Peplińska
Teresa Myszka
Elżbieta Narloch
Ewa Buszczak
Elżbieta Stelmach
Hanna Nowacka
Magdalena Narloch
Teresa Łowińska
pp. Brzezińscy
Iwona Krenska
Renata Dejewska
Teresa Michałowska
Paulina Jażdżewska
Grażyna Jażdżewska
Hanna Muszyńska
Lucyna Drewczyńska
Katarzyna Helta
Iga Delikt
Genowefa Cysewska
Dorota Lipska

Świąteczna licytacja ZAKOŃCZONA!

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno