Samochód osobowy marki ford escort, zarejestrowany na terenie powiatu sępoleńskiego, z nieustalonych jak na razie przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
W samochodzie były dwie osoby. Obie doznały obrażeń. Ranni trafili do szpitala w Bydgoszczy. Kierującemu samochodem pobrano krew do badań na obecność alkoholu.
Przyczyny wypadku ustala policja.
Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy MIRKO-TRANS z Sępólna Krajeńskiego.



















