Prokuratura bada przyczyny śmierci 22-latka

Ciało w Strudze Jarcewskiej: są wyniki sekcji

Zdaniem prokuratora zgon prawdopodobnie nastąpił w nocy z soboty na niedzielę.

Ciało w Strudze Jarcewskiej są wyniki sekcji
fot. Daniel Frymark

Galeria zdjęć, fot. Daniel Frymark

  • fot. Daniel Frymark
  • fot. Daniel Frymark
  • fot. Daniel Frymark

Są wyniki sekcji zwłok 22-latka, którego ciało znaleziono w niedzielę w Strudze Jarcewskiej w Chojnicach. Bezpośrednią przyczyną śmierci było utonięcie. Prokuratura wstępnie wykluczyła udział osób trzecich. Sekcję przeprowadziła biegła medycyny sądowej z Gdańska. Mówi prokurator rejonowy w Chojnicach Mirosław Orłowski:

Mirosław Orłowski

Ciało Michała R. z Chojnic znaleziono w Strudze Jarcewskiej niedaleko ulicy Działkowej w Chojnicach.


Ciało w Strudze Jarcewskiej są wyniki sekcji

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno