Nowa książka

Vademecum Walki o Polskość Ziemi Bytowskiej

Wydawcą książki jest I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie we współpracy z Urzędem Miejskim i starostwem.

Vademecum Walki o Polskość Ziemi Bytowskiej
fot. Marcin Pacyno

To kompendium wiedzy na temat wydarzeń i ludzi związanych z okresem międzywojennym. - Często jest tak, że chodzimy ulicami Bytowa i nie wiemy, skąd się biorą ich nazwy. Ta książka to tłumaczy - mówi autorka Małgorzata Ryś:

Małgorzata Ryś

Książkę wydano w 500 egzemplarzach. Trafiły biblioteki pedagogicznej w Bytowie, bibliotek szkolnych i muzeum.
 

Vademecum Walki o Polskość Ziemi Bytowskiej

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno