Grasują złodzieje

Okradają mieszkania podając się za sprzedawców

Podają się za sprzedawców i okradają mieszkania. Kościerska policja apeluje o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi.

Okradają mieszkania podając się za sprzedawców
fot. Daniel Frymark

Do ostatniej kradzieży doszło w piątek (10.02.) w jednym z mieszkań w Kościerzynie. Dwie kobiety w wieku 20 – 25 lat oferowały sprzedaż komplet sztućców w walizce. 76-letnia kobieta wpuściła je do mieszkania. Gdy starsza pani zaproponowała nieznajomym szklankę wody, kobiety wykorzystały jej nieuwagę,
ukradły 3 tys. zł i znikły.
Policja po raz kolejny apeluje, aby nie wpuszczać nieznajomych do domu czy mieszkania.
 

Okradają mieszkania podając się za sprzedawców

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno