Zbierał pieniądze na leczenie. Przegrał z chorobą

Blisko 6 lat walczył z rakiem. Niestety, choroba okazała się silniejsza. 37–letni Sylwester z Kościerzyny nie żyje.

Zbierał pieniądze na leczenie. Przegrał z chorobą
fot. archiwum

O Sylwku mówiliśmy w grudniu, kiedy w mieście zorganizowano specjalny koncert na rzecz chorego. Mieszkańcy Kościerzyny i okolic zbierali pieniądze potrzebne na nowatorskie leczenie mężczyzny w chińskiej klinice.

Niestety, Sylwkowi nie udało się wygrać z chorobą. Zmarł w czwartek (9.02). Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Msza pogrzebowa rozpocznie się o 10.00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Kościerzynie. 

Zbierał pieniądze na leczenie. Przegrał z chorobą

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno