Kto potrzebuje zastrzyku gotówki?

Wyciągają ręce po pieniądze z miejskiego budżetu

Centrum Park i Miejski Zakład Komunikacji w Chojnicach wnioskują o pieniądze od miasta.

Wyciągają ręce po pieniądze z miejskiego budżetu

Obie spółki zakończyły ubiegły rok na znacznym minusie i w obydwu straty będzie musiał pokryć miejski budżet. „Park Wodny chciałby, żebyśmy w tym roku umorzyli podatek od nieruchomości i zwiększyli nakłady na program nauki pływania”, informuje burmistrz Chojnic Arseniusz Finster.

Arseniusz Finster

Centrum Park zamknie rok 2011 stratą około 500 tysięcy złotych. „Nie będziemy pokrywać jej w całości. Zaproponuję radnym 300 tysięcy”, dodaje burmistrz Finster.

 Tyle samo pieniędzy ma otrzymać z budżetu Chojnic Miejski Zakład Komunikacji, jednak w tym przypadku pieniądze nie mają być przekazane jako dopłata w celu pokrycia strat, a zwiększą wykup usług spółki przez miasto. 

Wyciągają ręce po pieniądze z miejskiego budżetu

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno