Koniec placówki

Radni przypieczętowali los szkoły

Szkoła Podstawowa w Płociczu zostanie zlikwidowana. Taką decyzję podjęła Rada Miejska Kamienia Krajeńskiego.

Radni przypieczętowali los szkoły
fot. Maciej Bór/archiwum

Od nowego roku szkolnego dzieci z klas 4-6 będą uczęszczać do Szkoły Podstawowej w Kamieniu, a te najmłodsze pozostaną w Płociczu. „Powodów takiej decyzji było kilka. Najważniejsze to pieniądze i lepsze warunki edukacji” – tłumaczy dyrektor oświaty w Kamieniu Władysław Dobber:

Władysław Dobber

W miejsce zlikwidowanej placówki powstanie filia Szkoły Podstawowej w Kamieniu Krajeńskim dla klas 0-3. 

Radni przypieczętowali los szkoły

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno