Zebrali ponad 400 litrów

Motoserce i koncert Rosjan (FOTO)

Koncertem rosyjskiego zespołu coverowego Back Up zakończyła się tegoroczna akcja Motoserce w Chojnicach.

Motoserce i koncert Rosjan FOTO
fot. Michał Drejer

Galeria zdjęć, fot. Michał Drejer

  • fot. Michał Drejer
  • fot. Michał Drejer
  • fot. Michał Drejer
  • fot. Michał Drejer
  • fot. Michał Drejer
  • fot. Michał Drejer
  • fot. Michał Drejer

Przed koncertem członkowie prezydium chojnickiego klubu motocyklowego Aurochs podsumowali kwietniową zbiórkę krwi i podziękowali wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania najlepszego wyniku w kraju.

Aurochs zebrał ponad 400 litrów krwi – o 200 więcej niż kolejny klub organizujący zbiórkę w Szczecinie. Mówi prezydent Aurochsa Rafał Winiecki.

Rafał Winiecki

Akcja Motoserce to zbiórka krwi prowadzona przez motocyklistów z całej Polski. W Chojnicach w tym roku odbyła się po raz drugi. Kolejna już wiosną.

Motoserce i koncert Rosjan FOTO

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno