Protest Stowarzyszenia Bezprawiu i Korupcji STOP

Zmartwychwstanie w chojnickim sądzie?

W południe kilkanaście osób wyrażać będzie swój sprzeciw w sprawie dotyczącej Romana Lipskiego z Czerska.

Zmartwychwstanie w chojnickim sądzie?

Zdaniem protestujących i samego Lipskiego sąd wydał postanowienie w jego sprawie między innymi na podstawie oświadczenia jednej ze stron, która miała już dawno nie żyć:

Roman Lipski

Organizatorem protestu jest Stowarzyszenie Bezprawiu i Korupcji STOP. Początek pikiety o godzinie 12:00. Protest potrwa do godziny 14:00.

Zmartwychwstanie w chojnickim sądzie?

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno