Śmierć działacza Chojniczanki

Zmarł Henryk Szank

Zmarły był długoletnim zawodnikiem i działaczem Chojniczanki.

Zmarł Henryk Szank
fot. Daniel Frymark

Henryk Szank urodził się w 1934 r. W 1950 rozpoczął grę w bocznej obronie Chojniczanki. Kiedy był w juniorach, wywalczył wraz drużyną Mistrzostwo Pomorza. W 1954, grając w seniorach, zdobył z Chojniczanką po raz pierwszy w historii klubu awans do III ligi. Dzieło ojca kontynuują synowie Marek i Leszek, którzy byli najpierw zawodnikami, a obecnie są trenerami Chojniczanki.

Msza pogrzebowa odbędzie się jutro (4.08.) o godzinie 11.00 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Chojnicach, pochówek na Cmentarzu Parafialnym.  

Zmarł Henryk Szank

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno