Ekspresowa inwestycja

Zbudują bieżnię przy każdym boisku

Przy wszystkich orlikach w gminie Sępólno Krajeńskie powstaną bieżnie lekkoatletyczne. Tak zdecydowała Rada Miejska.

Zbudują bieżnię przy każdym boisku
fot. archiwum

Jak dotąd 60-metrową bieżnię z czterema stanowiskami i skocznią w dal ma tylko orlik przy Zespole Szkół nr 1. Tymczasem takie boisko znajduje się również przy szkole nr 3, a dwa kolejne powstają właśnie Lutowie i Wałdowie.

 Na mocy decyzji Rady Miejskiej bieżnię będą miały również trzy pozostałe boiska, i to jeszcze w wakacje – zapowiada burmistrz Sępólna Waldemar Stupałkowski:

Waldemar Stupałkowski

 Władze Sępólna spodziewają się, że każda z bieżni będzie kosztować około 100 tysięcy złotych.
 

Zbudują bieżnię przy każdym boisku

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno