Niebezpieczne odkrycia podczas prac polowych

Dwa wybuchowe znaleziska

Na terenie powiatu tucholskiego znaleziono dwa pociski artyleryjskie z okresu II wojny światowej.

Dwa wybuchowe znaleziska
fot. Daniel Frymark/archiwum

Jeden z niewybuchów odkryto w Małym Mędromierzu, a drugi - w gminie Śliwice. Oba odkopano podczas prac polowych.

Po niebezpieczne znaleziska przyjechali już saperzy z jednostki w Chełmnie. Do tego czasu miejsca, w któych leżały pociski, zabezpieczali policjanci.

Dwa wybuchowe znaleziska

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno