Początek rajdu w sobotę o godzinie 12.00

Rajd Kosznajderski. 25 kilometrów rowerem

Jutro (14.05) odbędzie się drugi Kosznajderski Rajd Rowerowy.

Rajd Kosznajderski. 25 kilometrów rowerem
Grażyna Wera-Malatyńska Fot. Bartosz Ostrowski

Trasa, licząca około 25 kilometrów, przebiegać będzie przez południowe tereny gminy Chojnice, czyli obszar zamieszkiwany w przeszłości przez ludność kosznajderską.

- Rajd, oprócz świetnej zabawy, ma być również szansą na poznanie walorów tej części gminy Chojnice. Mówi prezes Lokalnej Grupy Działania Sandry Brdy Grażyna Wera – Malatyńska:

Grażyna Wera-Malatyńska

Początek rajdu o godzinie 12. 00. Zbiórka przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Angowicka.

Rajd Kosznajderski. 25 kilometrów rowerem

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno