
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoW sobotę w Sępólnie Krajeńskim odbędzie się Krajeński Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych. To już szósta edycja imprezy.
Festiwal cieszy się rosnącą popularnością. W zeszłym roku na scenie sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki pojawiły się osoby spoza powiatu sępoleńskiego, a teraz będzie ich jeszcze więcej.
„Nasz festiwal powoli staje się wojewódzkim” – mówi Maria Milachowska, prezes stowarzyszenia Duże Różowe Słońce, które jest organizatorem imprezy.
Maria Milachowska
Patronat medialny nad festiwalem objęło Radio Weekend oraz portal weekendfm.pl

Słuchaj w:

Artykuł sponsorowany

