Sąd zdecydował

Twórca piramidy za kratkami

Były naczelnik Urzędu Pocztowego w Sypniewie aresztowany.

Twórca piramidy za kratkami
fot. archiwum

O dwumiesięcznym areszcie dla mężczyzny zdecydował Sąd Rejonowy w Tucholi.
58-latek, wykorzystując zaufanie mieszkańców do poczty, pobierał od nich pieniądze obiecując wysoki, 20-procentowy zysk.
Sprawa wyszła na jaw na początku października. Policja ustaliła już kilkanaście pokrzywdzonych osób. Sprawę, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają policjanci z Sępólna Krajeńskiego.  

Twórca piramidy za kratkami

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno