Bo przeszkadzała

Ambony w Zdrojach już nie ma

Pociął ambonę myśliwską, bo przeszkadzała mu w pracach rolnych. Teraz mieszkańcowi gminy Cekcyn grozi 5 lat więzienia.

Ambony w Zdrojach już nie ma
fot. wikimedia.org

Do zdarzenia doszło w miejscowości Zdroje. Policja otrzymała zgłoszenie o zniszczeniu ambony myśliwskiej. Na podstawie zebranych dowodów oraz relacji świadków funkcjonariusze ustalili sprawcę. 41-letni mieszkaniec gminy Cekcyn przyznał się do zarzucanego mu czynu.
Oświadczył, że pociął ambonę na kawałki, bo przeszkadzała mu w pracy. 

Ambony w Zdrojach już nie ma

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno