Czas na przetarg

Kreda do lamusa?

Władze Sępólna Krajeńskiego kupią 27 tablic interaktywnych. Otrzymają je klasy 1-3 we wszystkich szkołach w gminie.

Kreda do lamusa?
Marek Tymecki, fot. Maciej Bór

Pierwsze tablice interaktywne trafiły do szkół w ubiegłym roku. Każda placówka dostała po jednej. Teraz dzięki 75-procentowemu dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego tablice otrzymają wszystkie klasy nauczania początkowego. Wartość zakupu to 350 tysięcy złotych.

„Pozytywna dla nas decyzja już zapadła, teraz czekamy tylko na rozstrzygnięcie przetargu” – mówi dyrektor Zakładu Obsługi Oświaty Samorządowej w Sępólnie Marek Tymecki:

Marek Tymecki

Najmłodsi uczniowie będą mogli korzystać z tablic interaktywnych prawdopodobnie od listopada.

Kreda do lamusa?

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno