Astra Ustronie Morskie - Chojniczanka Chojnice 2:3

Chojniczanka Chojnice coraz bliżej 2 ligi

W 26 kolejce piłkarskiej 3 ligi lider z Chojnic po wyrównanym meczu pokonał w Ustroniu Morskim miejscową Astrę 3:2. Dwie bramki dla MKS-u strzelił Tomasz Pestka, a jedną Filip Marciniak.

Do końca sezonu pozostały już tylko 4 mecze, więc MKS jest już "jedną nogą" w drugiej lidze. Kolejny mecz chojniczanie rozegrają w najbliższą środę na własnym boisku z czwartym w tabeli Gryfem Słupsk. Partnerem medialnym MKS-u jest Radio Weekend.
Chojniczanka Chojnice coraz bliżej 2 ligi

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno