Trzy osoby w szpitalu

Wypadek na trasie Chojnice - Tuchola

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na trasie Chojnice - Tuchola. Do wypadku doszło dziś (25.05) około 16:45, pół kilometra za miejscowością Pawłowo w kierunku Tucholi.

Czołowo zderzyły się tam skoda fabia i renault kangoo. Przez około półtorej godziny na tym odcinku występowały utrudnienia w ruchu. Przewiezieni do szpitala byli przytomni. Droga jest już przejezdna.
Wypadek na trasie Chojnice - Tuchola

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno