Oświadczenia muszą złożyć do końca kwietnia

Radni ujawnią swój majątek

Trwa składanie oświadczeń majątkowych przez radnych. Ostateczny termin upłynie 30 kwietnia. Temat poruszono podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Tucholi.

Radni ujawnią swój majątek
fot. Agnieszka Guzińska
Jak wypełnić dokument, aby uniknąć błędów, wyjaśniała sekretarz gminy Jadwiga Krajecka.
W ubiegłym roku wiele kontrowersji wywołał punkt dotyczący ujawniania dochodów współmałżonków. Urząd Miejski poprosił więc o opinię MSWiA – dodała Jadwiga Krajecka.
Dodajmy, że do końca kwietnia oświadczenia majątkowe powinni złożyć radni, burmistrz, zastępca burmistrza, sekretarz, skarbnik, kierownicy jednostek organizacyjnych oraz osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu burmistrza.
Radni ujawnią swój majątek

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno