Walczy aż 80 załóg

Druga odsłona Rajdu Parapetowego w Debrznie

Na lotnisku w Debrznie dziś (14.02) druga odsłona Rajdu Parapetowego. Po pokazach najlepszych polskich kierowców, w tym Leszka Kuzaja, Krzysztofa Hołowczyca i Tomasza Kuchara, dziś (14.02) na tym samym torze ścigać się będą amatorzy.

Druga odsłona Rajdu Parapetowego w Debrznie
fot. Stefan Olszak
O zwycięstwo walczy aż 80 załóg, które zgłosiły się do rajdu w rekordowym czasie. „W 20 godzin zamknęliśmy listę” - mówi współorganizator imprezy Irek Korycki.
Zakończenie Rajdu Parapetowego na lotnisku w Debrznie planowane jest na 16.00.
Druga odsłona Rajdu Parapetowego w Debrznie

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno